Kdo jsem?

Blogování jako koníčku se věnuji více než pět, a jak už jste možná zjistili, ve virtuálním světě na mě nejčastěji narazíte pod pseudonymem Lory Humble. K psaní příběhů jako takových mě cosi vedlo už od malička a tato vášeň mi přetrvala až doteď.


Ve dvanácti letech jsem se zúčastnila první literární soutěže, kterou jsem vyhrála. Na vítězství v téže soutěži jsem navázala i dva následující roky. Od té doby se mé povídky pravidelně zúčastňují literárních klání a čas od času se jim podaří získat i nějaké to umístění.

Charakterově i vnějším vzhledem bych se dala popsat jako malá černá příšerka, která si jde odjakživa svou vlastní cestou a s hlavou ztracenou daleko v oblacích. Má osoba je introvert s lehkým nádechem extroverze a ukázkový pesimista, který se čas od času snaží nosit své vlastní růžové brýle, stereotypní sangvinik, snílek z povolání, beznadějný romantik a sarkastická bytost. 

V současnosti studuji na střední škole a zajímám se kromě psaní a další kreativní činnosti i o psychologii, baví mě cizí jazyky a miluju cestování.


Mezi mé vášně patří sledování science fiction a fantasy filmů, anime, poslouchání nejčastěji metal, hardrock a epic hudby a poté samozřejmě čtení kvalitní literatury. Mezi mé oblíbené spisovatele patří Steven Erikson, Mark Lawrence, Brandon Sanderson nebo třeba N. V. Gogol.

A abych na sebe závěrem něco práskla - sbírám všechno, co má něco společného s motýly.

Články na tomto blogu jsou výplodem mého bujarého mladistvého fantazírování, pošetilého snění o budoucnosti i současnosti a především slouží jako sdělovací prostředky ke sdílení mých názorů a rozjímání nad tímto občas nepochopitelným a přesto neskutečně úchvatným světem.

7 komentářů:

 1. Ahoj jak se máš? Už sem si tě přepsala... :)

  OdpovědětSmazat
 2. Skvělá hlubinná sonda do tvého já. Moc hezky jsi to pojala. ☼☼☼

  OdpovědětSmazat
 3. naprosto souhlasím s tou větou: odlišnost je nebezpečná, potýkám se s tím taky od mala :DD ale na druhou stranu jsme rádi, že nejsme stereotypní, ne? :D
  a máš skvělý vkus na hudbu a hlavně filmy (star wars foreva ♥♥)

  OdpovědětSmazat
 4. Já taky moc nezapadám do kolektivu, ale došlo mi, že je lepší být něčím odlišná, než být jako většina :) a máš velmi dobrý hudební vkus. :D :)

  OdpovědětSmazat
 5. V některých věcech jsme si podobné, v některých vůbec. Každopádně to byl moc zajímavý článek :) Linkin Park je úžasná kapela :)

  OdpovědětSmazat
 6. Konečně někdo, kdo má rád B. Sandersona, jupí! :D Máš moc hezký a originálně pojatý blog :) Budu se sem vracet.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za komentář, nezapomeňte za sebou nechat stopu v podobě odkazu na blog a přidat se k mým pravidelným čtenářům, aby vám nic nového na blogu neuniklo. Hezký zbytek dne přeji! ♥

© Lory Humble 2015 | Všechna autorská práva vyhrazena. Používá technologii služby Blogger.